/GEOX/CENTRUM RIVIERA W GDYNI

 

Nazwa marki GEOX powstała z połączenia greckiego słowa "geo" (ziemia) i litery "x", która symbolizuje nowoczesne technologie. Koncepcja oddychających butów i kurtek opiera się na filozofii komfortu, której istotnym założeniem jest zapewnienie harmonii między ziemią, po której wszyscy stąpamy, a powietrzem, którym oddychamy. Istota patentu opiera sie na synergii otaczających nas żywiołów, co pozwala tworzyć przyjazne dla ciała i stóp środowisko życia, będąc gwarancją komfortu i dobrego samopoczucia. Innowacyjność produktów jest siłą napędową rozwoju marki. Rozwiązania technologiczne stosowane w obuwiu i odzieży GEOX są chronione przez ponad 60 różnych patentów.
Firma GEOX powstała w połowie lat 90-tych w północno-wschodnich Włoszech i od tego czasu rozwija się w piorunującym tempie. Obecnie działa na rynku obuwniczym i odzieżowym w sześćdziesięciu ośmiu krajach, a jej produkty sprzedawane są w 1145 sklepach firmowych i kilkuset sklepach partnerskich.

Zrealizowane do tej pory przez nas salony to:

GOEX w C.H. POSNANIA w Poznaniu - najnowsza realizacja, otwarcie salonu odbyło się w październiku 2016 roku;
GEOX w C.H. Factory Ursus w Warszawie;
GEOX w C.H. Riviera w Gdyni - przedstawiający nowy, włoski koncept salonów charakteryzujący się ekskluzywnym wykończeniem, na najwyższym poziomie. Jest to drugi (pierwszy znajduje się w Galerii Krakowskiej w Krakowie) salon w tym koncepcie, jaki powstał w Polsce. Otwarcie miało miejsce w grudniu 2013 r.
GEOX w C.H. Atrium Promenada w Warszawie - zrealizowany na początku roku 2012.

W między czasie przeprowadzilismy kilka odświeżających wizerunek remontów, już istniejących salonów.